خرید رپورتاژ

دوم-لپ تاپ روی صفحه نمایش در حال سرد ابزارهای با تکنولوژی du jourاما تا کنون ما دیده نمی شود یک دلیل خوب به پرداخت هزینه اضافی برای یک, با توجه به تمام خطر انداخته است. اما ASUS ساخته شده یک مورد خوب زمانی که آن پرده برداری اینده ROG Zephyrus Duo 15. و همچنین به عنوان یک طراحی براق آن بالا پرواز مشخصات و وضوح بالا صفحه نمایش دوم که tilts برای بهتر خنک کننده و دید.

اواز یا موسیقی دو نفری 15 به نظر می رسد خیره کننده. آن را بیشتر تصفیه شده و قدرتمند تر از قبلی ASUS دو صفحه نمایش لپ تاپ و که ممکن است وسوسه پیشگامانی که می خواهید به تحت تاثیر قرار دادن دوستان خود را و هنوز هم ضرب و شتم آنها را در Far Cry 5. در حرکت نزولی آن را نیز سنگین تر و گران تر از نرمال لپ تاپ 15 اینچ. بیایید پیدا کردن اگر آن را می تواند فراتر از اولیه که “وای” عامل و توجیه آن $3,000 شروع قیمت.

Engadget نمره

فقیر

Uninspiring

خوب

عالی

کلید

ASUS
ROG Zephyrus

86

جوانب مثبت
  • خیره کننده به نظر می رسد
  • مفید صفحه نمایش دوم
  • قدرت برای سوزاندن
  • عالی خلاق و عملکرد بازی
منفی
  • کمی سنگین
  • متوسط عمر باتری
  • از دست رفته کلید بنادر

خلاصه

ASUS ROG Zephyrus Duo 15 اولین لپ تاپ به واقعا استفاده از یک صفحه نمایش دوم. است که به آن نه تنها قوی wow factor اما باعث می شود آن را آسان تر برای توجیه هزینه اضافی. ASUS از آن بک آپ با پرواز بالای قطعات است که به کمک آن پرواز برای بازی و ایجاد محتوا ، جنبه های منفی هستند و متوسط عمر باتری عدم کلیدی بنادر و برچسب قیمت بالا. اگر شما می توانید استطاعت آن شما خواهید بود که حسادت از همه دوستان خود را که آیا در یک خلاق و یا محیط بازی.

برای اولین بار به بررسی ROG Zephyrus Duo 15?
رتبه بندی های شما به ما کمک راهنمای خریدار برای همه بهتر است.
نوشتن یک بررسی

طراحی عاقلانه ROG Zephyrus Duo 15 یکی از معدود لپ تاپ که واقعا به من خریدار lust. دوم صفحه نمایش که ASUS تماس ROG ScreenPad علاوه بر میآید تا از طریق یک لولا ساز به 15-درجه یا بیشتر زاویه هنگامی که شما تلنگر درب باز است. شیب باعث می شود آن را آسان تر برای دیدن و استفاده از, در حالی که همچنین افشای فن مصرف. ASUS گفت که جریان هوا را افزایش می دهد 30 درصد بهبود عملکرد و کاهش سر و صدا. در یک روز گرم با این حال هنوز هم طرفداران لنگ به مرز آزار دهنده سطح در حالی که من در بازی Shadow of the Tomb Raider.

گالری: ASUS ROG Zephyrus Duo 15 گالری تصویر | 41 عکس


41
  • +37

آن قابل توجه است اما قطعا استاندارد 3,840 x 1,100 رزولوشن صفحه نمایش است که چشمک می زند اینده گرافیک هنگامی که شما آن را روشن کنید. مات پوشش این نسخهها کار میکند حتی در نسبتا محیط های روشن و با همه آن قطعنامه گرافیک جراحی تیز.

اینکه دقیقا چه چیزی می تواند شما را با آن انجام دهید ؟ برای شروع, شما می توانید ضربه بزنید شفاف دکمه برای راه اندازی استفاده می شود معمولا برنامه ها و صفحه نمایش-توابع خاص مانند خط و سریع کلید. شما همچنین می توانید برنامه های مبادله بین بالا و پایین صفحه نمایش برنامه های گروه و بیشتر. یک پنجره شناور را نیز شما اجازه می دهد فورا قرار دادن برنامه در ScreenPad گسترش آنها در سراسر صفحه نمایش و یا پین آنها را به ScreenPad launcher.

ASUS فکر می کند ایده آل خود را با استفاده از جریان بازی با, حرکت یا کشش ناگهانی و برنامه های دیگر. ایده این است که شما می توانید بازی بر روی صفحه نمایش اصلی قرار داده و پخش خود را کنترل, تصویری, تغذیه, آمار و بیشتر بر روی صفحه نمایش دوم. که می تواند صرفه جویی شما بدون هیچ زحمتی و هزینه خرید و بسته بندی در اطراف یک صفحه نمایش خارجی (و نگاه — ذهنی — کولر در حالی که شما در آن هستید).

من یک نظر یا پرچم در حال اهتزاز اما من سعی کنید این کار را با حرکت یا کشش ناگهانی استودیو بتا و آن را قطعا به نظر می رسد (و احساس) بسیار نرم و صاف. شما همچنین می توانید متناسب با OBS استودیو پخش برنامه به طور کامل بر روی صفحه نمایش دوم و استفاده از تمام کنترل هر چند همه چیز کمی squished. با صفحه نمایش لمسی برای کنترل آن را در واقع یک ابزار بسیار مفید.

ASUS ROG Zephyrus Duo 15 review: The first good dual-screen laptop

استیو دندانه/Engadget

همانطور که برای دیگر عادی قطعات Zephyrus Duo 15 منیزیم aluminide شاسی می دهد هاله ای از کیفیت و نگه می دارد و وزن پایین به 5.3 پوند است. که قابل کنترل اما حداقل یک و نیم پوند بیش از به طور منظم و لپ تاپ به احتمال زیاد با توجه به صفحه نمایش فوق العاده. (نگه داشتن در ذهن است که آن را ابتدا در معرض مواد بیش از حد.) آن بسیار باریک است و طراحی خشنود است که من می خواهم را به صورت یک جلسه کسب و کار و یا بازی ،

این صفحه کلید دارای یک احساس بسیار خوبی برای تایپ کردن و بازی توابع در حالی که لای شیار با دکمه های فیزیکی است که کمی تنگ است. در حالی که آن را ندارد به یک صفحه کلید عددی به دلیل صفحه نمایش شما می توانید نسخه الکترونیکی با لمس یک کلید.

آن می آید با یک پورت اترنت 10 گیگابیت در ثانیه USB 3.2 Gen 2 پورت (نوع C) و پورت HDMI در اطراف کمر همراه با هدفون/میکروفون جک و یک جفت از USB 3.1 نوع A بنادر در دو طرف. ساخته شده است در بلندگو بد نیست و در همه, با باس بیشتر و به مراتب کمتر tinny صدا از اکثر لپ تاپ های گیمینگ و یا در غیر این صورت. در نهایت ASUS, بودن, ASUS, صفحه کلید چراغ ها در یک فانتزی رنگین کمان الگوی به عنوان پیش فرض طرح رنگ.

اما آن را تنها یک پورت تاندربولت و هیچ کارت خوان در چشم. من با استفاده از این دستگاه به ویرایش 4K HDR تصویری و به این راحتی بود که به چالش کشیدن کار عاقلانه سرعت. اما من واقعا می تواند استفاده می شود فوق العاده بالا-سرعت پورت و نیاز به یک کارت SD خارجی خواننده به واردات من فیلم.

همچنین فاقد یک وب کم, که, عجیب و غریب, طراحی انتخاب در COVID-19 عصر. من فرض ASUS آیا این برای حفظ وزن پایین حفظ عمر باتری و نگه داشتن ناهنجاری اما به نظر نمی رسد ارزش معاوضه به صورت یک جزء کلیدی.

استیو دندانه/Engadget

تصویر های اعتباری: استیو دندانه/Engadget

بررسی من از مدل 4K 60Hz نمایش, اما شما همچنین می توانید با یک 1,920 x 1,080, 300Hz gaming-oriented صفحه نمایش. 4K مدل پوشش 100 درصد از Adobe RGB طیف و هر دو نسخه دارای کارخانه کالیبره شده پنتون صدور گواهینامه برای رنگ های دقیق.

با توجه به این که صفحه نمایش 1080p است که نیمی از رزولوشن صفحه نمایش دوم در حال حرکت بین آنها می تواند بی دست و پا زمانی که شما به آن استفاده می شود. اگر شما در لبه راست یا چپ از صفحه نمایش دوم و سعی کنید به حرکت اشاره گر ماوس آن را به هیچ جا. بهترین شرط بندی شما ممکن است به کاهش دوم صفحه نمایش با وضوح (در نرم افزار) به 1080p به بازی اما بعد از آن شما می خواهم به از دست دادن کسانی که 4K منافع و هشیاری است.

وجود دارد مقدار زیادی از قدرت در زیر هود با شروع با بالا مشخصات Intel 10-نسل 8-core i9-10980HK پردازنده است که می تواند آمار 5.3 GHz سرعت ساعت برای بازی حداکثر قدرت. همچنین بسته های NVIDIA لپ تاپ پرچمدار GeForce RTX 2080 فوق العاده Max-Q GPU با 8GB از GDDR6 حافظه است. گرد کردن چیزهایی که فوق العاده سریع 2TB NVMe SSD RAID 32GB از از 3200 مگاهرتز DDR4 RAM و یک 90Wh باتری. وجود دارد هیچ خطر انداخته اینجا.

کسانی که پایان بخش boost gaming هر دو ذهنی و عینی. با استفاده از Shadow of the Tomb Raider‘s معیار من قادر به آمار 70 فریم در ثانیه در رزولوشن 1080p و 29 فریم در ثانیه در وضوح 4K (در “بالاترین” تنظیمات), هیتمن در 99 فریم در ثانیه در رزولوشن 1080p و فوق العاده و حالت گریه به دور جدید سحر (1080p و فوق العاده) در بی عیب و نقص 90 فریم در ثانیه. مترو, خروج, در ضمن می تواند اجرا در 45 فریم در ثانیه و یا پس با DLSS و دیگر RTX تنظیمات را فعال کنید.

این در دنیای واقعی سرعت (و مصنوعی معیار نمرات) هستند سمت راست وجود دارد با دیگر RTX 2080 فوق العاده لپ تاپ مانند HP را تجدید فال X 2S و MSI GS66 بنابراین ROG Zephyrus Duo 15 در شرکت نخبگان. تنها تفاوت چند فریم در ثانیه در اینجا و یا وجود دارد که اغلب به روش های مختلف شرکت رسیدگی خنک کننده GPU/CPU مشکلات ناسازگار بودن و عوامل دیگر.

با وجود این باتری Zephyrus اواز یا موسیقی دو نفری 15 تا به حال وسط مختصر و مفید نتیجه برای 4K gaming لپ تاپ. با توجه به آنچه که در حال کار در برابر آن مانند صفحه نمایش 4K و با عملکرد بالا و اجزای آن را به شانس خیلی خوبی است. دوم صفحه نمایش غیر فعال بود برای این آزمون پس از آن روشن است که محدود به باتری و حتی بیشتر به سرعت در حال. و به عنوان با اکثر لپ تاپ ها در این کلاس شما در حال رفتن به قادر به بازی برای مدت طولانی در قدرت باتری به تنهایی.

بازی همچنین نگاه تیز و همهجانبه به لطف افزایش Adobe بوسيله رنگ و کالیبره رنگ. ASUS ارائه نمی دهد یک OLED یا HDR پنل برای این لپ تاپ اما 4K و 300 هرتز صفحه نمایش 1080p (هر دو IPS) هستند بهترین چیز بعدی. در ضمن ScreenPad کمی تار در حداکثر روشنایی در مقایسه با صفحه نمایش اصلی, اما آن را تیز و روشن به اندازه کافی به شما اجازه نظارت بر بازی برنامه و انجام کارهای دیگر.

ASUS ROG Zephyrus Duo 15 review: The first good dual-screen laptop

استیو دندانه/Engadget

در بالای گیمینگ ASUS دارای تبلیغ نسخه 4K از اواز یا موسیقی دو نفری 15 برای ایجاد محتوا تبادل ایده استفاده از صفحه نمایش دوم به عنوان یک محل برای قرار دادن ابزار جدول زمانی و عناصر دیگر. با Premiere Pro برای مثال شما می توانید با جدا کردن ماژول ها مانند جدول زمانی و حرکت آنها را به صفحه نمایش دوم. آن را حتی ساده تر با Davinci Resolve 16 که به صورت خودکار تغییر جدول زمانی را به ScreenPad وقتی که من انتخاب “دو نمایش” گزینه است.

این است ایده آل برای سرگرمی هم به شما اجازه می دهد از Netflix و آمازون نخست و دیگر خدمات راه خود سازندگان در نظر گرفته شده. آن را فاقد HDR مانند Gigabyte Aero 17 HDR اما 400 nit صفحه نمایش روشن تر است شما می توانید تقریبا هر نوع دیگر لپ تاپ در بازار است.

گذشته از فوق عدم وجود پورت این ستارگان چند رسانه ای مجری. دستی 4K را پشتیبانی می کند تست شد و ما تا کنون دیده ام بر روی هر کامپیوتر لپ تاپ یا دسکتاپ. و من هموار تکمیل تمام 10 دقیقه 4K, HDR, ویرایش ویدئو در Davinci Resolve 16 با nary قطعی.

می توانم بگویم که ASUS ROG Zephyrus Duo 15 اولین بار است که واقعا کاربردی و جذاب دو صفحه نمایش لپ تاپ ؟ من فکر می کنم تا. آن را هنوز هم دارای معایب و بخصوص وزن اضافی کاهش عمر باتری و تنگ و صفحه کلید است. آن را نیز گران قیمت با شروع از $2,999 و در حال اجرا $3,699 به عنوان پیکربندی شده برای این بررسی. در ضمن MSI را 15.6-inch GS66 هزینه $2,999 مشابه بالا پایان پیکربندی عظیم 700 دلار کمتر است.

اگر شما پول نقد, اما صفحه نمایش آن بسیار قوی “می خواهم” عامل آن بسیار مفید برای هر دو بازی جریان و ایجاد محتوا. ASUS پشت کردن به نظر می رسد با عملکرد بسیار قوی است که در میان بهترین در کلاس خود است.

در این مقاله: asus, NVIDIA RTX 2080 فوق العاده اینتل i9-10980HK, rog zephyrus duo 15, لپ تاپ, پردازنده, صفحه نمایش, نقد و بررسی, دنده, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de