خرید رپورتاژ

Jupiter Trojan 2019 LD2
JD آرمسترانگ/IfA/LCOGT

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فرصت برای ستاره شناسان به کشف عجیب و غریب جدید اشیاء. محققان از دانشگاه هاوایی سیارک زمینی-تاثیر آخرین سیستم هشدار (ATLAS) پیدا کرده اند (از طریق Gizmodo) یک Trojan سیارک 2019 LD2 که نه تنها به دنبال یک فرد مدار جلوتر از مشتری بلکه ورزش یخی دم — این منحصر به فرد “متقاطع” بین سیارک و دنباله دار. آن را تنها به نظر می رسد فعال شده است برای کمتر از یک سال بیش از حد غیر معمول است که وقتی مشتری تروجان ها اغلب میلیاردها سال, پیر و باید خود را از دست داده یخ مدت زمان طولانی پیش.

اطلاعات بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای تعیین فقط آنچه که منجر به این یکی-از-یک-نوع پیدا کردن اما دانشگاه موسسه نجوم پیشنهاد کرد که مشتری ممکن است به تازگی دستگیر سیارک از دور (و در نتیجه سرد) مدار یا این که برخورد با فضای راک اند ممکن است در معرض یخ که قبلا امن ‘ از گرمای خورشید. در هر صورت این وحی می تواند ارائه بینش بیشتر در مورد ماهیت منظومه شمسی و تاریخ آن است.

در این مقاله: نجوم, مشتری, علم, مشتری, trojan, فضا, شهاب آسمانی, اطلس, دانشگاه هاوایی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im