خرید رپورتاژ

Safari Big Sur

اپل

هنگامی که اپل دقیق macOS Big Sur اوایل این هفته از آن صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد چگونه آن را دوباره طراحی دسکتاپ و سیستم عامل آن را به نگاه مدرن تر. این شرکت همچنین لمس در آینده پیشرفت صفری مانند سریع تر صفحه وب بارگذاری و افزایش حریم خصوصی نظارت است. اما یکی از ویژگی های است که به احتمال زیاد منظور بیشتر برای کاربران سافاری اپل را در WebExtensions API. این حرکت وعده به طور قابل توجهی افزایش تعداد و انواع پلاگین شما قادر خواهید بود برای نصب اگر شما با استفاده از سافاری به عنوان اولیه خود را به مرورگر وب است. و ما در حال حاضر یک ایده بهتر از چگونه آنها کار می کنند با تشکر از WWDC جلسه خال خال توسط TechCrunch.

از یک توسعه دهنده نظر مهم ترین تفاوت بین صفری جدید وب پسوند و مسدود کردن محتوای به اشتراک گذاری و پسوند برنامه اپل در حال حاضر پشتیبانی است که می توان آنها را برنامه ریزی شده با استفاده از جاوا اسکریپت و HTML و CSS. توسعه دهندگان لازم نیست برای رفتن از راه خود را برای یادگیری هدف-C و یا سریع که از استفاده محدود در خارج از اپل اکوسیستم. چه چیزی بیشتر توسعه دهندگان می توانید موجود خود را کروم و فایرفاکس و یا لبه پسوند و پورت آنها را به سافاری با استفاده از یک مبدل اپل ایجاد کرده است برای سرعت بخشیدن به روند. به عنوان با دیگر صفری پلاگین کاربران قادر خواهد بود برای پیدا کردن و دانلود جدید مبتنی بر وب آنهایی که از طریق فروشگاه App.

از آنجا که برخی از پسوند درخواست برای مجوز های مختلف قبل از آنها اجرا سیب را اطلاع کاربران از خطرات حفظ حریم خصوصی با استفاده از یکی قبل از آنها این شانس را به آن را فعال کنید. شما همچنین قادر خواهید بود برای محدود کردن یک فرمت برای اجرا بر روی هر دو تنها برخی از وب سایت و یا یک تب فعال. به طور مشابه, شما می توانید محدود چگونه یک فرمت قابل اجرا برای یک روز.

برای تمام آن نقاط قوت آن کمتر متنوع پلاگین در اکوسیستم شده است و سازگار ضعف صفری. این یکی از دلایل برخی از macOS کاربران به مرورگرهای وب محبوب مانند کروم و شجاع است. آینده تغییر می تواند به کاربران مک انگیزه بیشتری برای ماندن با اپل مرورگر.

گرفتن همه آخرین اخبار از WWDC سال 2020!

در این مقاله: اپل wwdc2020, سافاری, مرورگر, اینترنت, کامپیوتر شخصی, کروم, edge, پسوند, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de