در آخرین سانسور حرکت برای چین, اپل, گرفته, پایین, پادکست, نرم افزار Pocket Casts از چینی ها در فروشگاه App. Pocket Casts در یک سری از توییت ادعا کرد که اپل در عمل به دستور یک درخواست از فضای مجازی دولت چین محلی نظارتی ناظر است که نظارت بر اطلاعات در دسترس بر روی اینترنت در کشور است.

قبل از اپل پا در Pocket Casts اضافه می کند که آن را رد سفارشات از مقامات چینی به سانسور برخی پادکست محتوای آن میزبانی می شود. این شرکت به اشتراک بگذارند هر ویژگی که به عنوان پادکست آن خواسته شده بود برای حذف از پلت فرم. ما رسیده ایم به Pocket Casts برای کسب اطلاعات بیشتر و ما را به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

“ما اعتقاد داریم پادکست است و باید باقی می ماند باز و متوسط و رایگان سانسور دولتی” توسعه دهندگان نوشت: در یک صدای جیر جیر. Pocket Casts می گوید نمی توان آن را پس گرد در تصمیم خود برای بازگشت به چینی فروشگاه App پس از “این یک گام لازم را برای هر شرکت است که ارزش باز مدل توزیع که باعث پیشنهادهای ویژه.”

در زمان نوشتن اپل تا به حال منتشر شده بیانیه های عمومی و یا در پاسخ به یک درخواست برای نظر فرستاده شده توسط دیجیتال روند.

در موارد متعدد در گذشته اپل در تضاد مواضع خود در آزادی بیان و پژوهشگران در چین سانسور درخواست. در اواخر سال گذشته در ماه اکتبر این شرکت در زمان پایین برنامه اخبار کوارتز به عنوان آن بود به طور فعال در پوشش اعتراض در هنگ کنگ. هر دو کوارتز نرم افزار و وب سایت به تاریخ هنوز هم در چین موجود است.

یک ماه بعد اپل نیز حذف HKmap.زندگی یک crowdsourced نرم افزار نقشه برداری بود که به کار گرفته شده توسط هنگ کنگ معترضان به پرچم زنده مکان های پلیس و خیابان تعطیلی. در یک بیانیه مدیر عامل شرکت اپل, تیم کوک در دفاع از حذف توسط این استدلال این برنامه بود که “استفاده می شود در راه است که به مخاطره می اندازد اجرای قانون و ساکنان در هنگ کنگ است.” “برنامه نمایش پلیس مکان و ما تایید کرده اند با هنگ کنگ امنیت سایبر و تکنولوژی جرم اداره است که در این برنامه استفاده شده است برای هدف و کمین پلیس تهدید امنیت عمومی و مجرمان با استفاده از آن به قربانی ساکنان در مناطق که در آن آنها می دانند که هیچ قانون وجود دارد اجرای,” او اضافه شده است.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im