خرید رپورتاژ

Apple Developer app for Mac

اپل

WWDC سال 2020 بلندی است و اپل می خواهد به مطمئن شوید که توسعه دهندگان می توانند پیگیری تحولات جدید حتی اگر آنها در خانه گیر کرده. آن را فقط منتشر شد یک نسخه Mac (برای اولین بار کشف توسط آستانه) از آن به طور معمول آی فون و آی پد متمرکز بر توسعه اپل برنامه به ارائه اخبار توسعه دهنده داستان ها و فیلم های آموزشی از همان سیستم شما با استفاده از برای نوشتن برنامه های خود را. شما می توانید هر گونه تغییرات عمده با توجه به سیستم عامل و یا بازی گذشته WWDC جلسه برای درک بهتر یک از ویژگی های است که در اطراف برای مدتی بوده.

اپل امیدوار است یک مک-مادری — این فقط یک دمیده برنامه iOS. و بله, شما می توانید پرداخت برای $99 توسعه دهنده عضویت در برنامه به طور مستقیم از برنامه. این ممکن است به عنوان مهم به عنوان نسخه های دیگر زمانی که شما می توانید بسیاری از این اطلاعات در وب, اما ممکن است مفید باشد اگر شما می خواهم به راه اندازی یک مرورگر و خطر انحراف هنگامی که شما به دنبال برخی از کمک در یک پروژه. اگر هیچ چیز دیگری آن را مناسب بهنگام انتشار هنگامی که شایعاتی وجود دارد از یک پردازنده با معماری گذار برای مک ابتدا در WWDC این سال است.

در این مقاله: Apple, Mac, macOS, توسعه دهنده, توسعه دهندگان, برنامه های, برنامه, برنامه نویسی, نرم افزار iOS, iPadOS, tvOS, watchOS, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de