آمازون ممکن است به دنبال گسترش نخست تصویری ارائه شده با برنامه های زنده تلویزیونی. طبق یک گزارش توسط پروتکل و متعدد در دسترس عموم لیست کار, e-commerce غول پیکر به نظر می رسد به طور فعال در حال توسعه زندگی می کنند تلویزیون بازوی خود را برای سرگرمی فشار.

منابع گفت: پروتکل است که این شرکت “به طور فعال به دنبال معاملات به مجوز زنده و برنامه ریزی خطی.” “شما باید فرض کنیم که آنها در حال صحبت کردن به همه آنها اضافه شده است.

این گزارش بیشتر ذکر شده است که جدید 24/7 زنده کانال های میزبان انواع محتوا از جمله برنامه ریزی فیلم و تلویزیون را نشان می دهد, موسیقی, اخبار و ورزش.

یک لیست شغلی برای مدیر محصول “نخست تصویری خطی تلویزیون می گوید:” این شرکت است که به دنبال کسی که می تواند “تعریف می کند که چگونه مشتریان سازمان دیده بان 24/7 خطی پخش محتوای تلویزیون” و منجر به توسعه در “end-to-end تجربه مشتری برای مشتریان چگونه کشف و تماشای خطی محتوای تلویزیون.”

علاوه بر این از زنده تلویزیون می تواند به طور بالقوه اجازه می دهد آمازون نخست تصویری به یک پا بیش از آن جریان رقیب مانند Netflix که در حال حاضر محدود به یک بر روی تقاضا فروشگاه. زنده برنامه های تلویزیون هنوز حساب برای یک تکه بزرگ از ویدیو های آنلاین ترافیک با سیستم عامل هایی مانند Hulu زنجیر و یوتیوب حاکم بر فضا است.

یکی دیگر از آمازون ارسال کار تاکید و این اشاره می کند که “اگر چه ویدئو در تقاضا در حال افزایش است, جهانی مشاهده ساعت وزن آن به نفع زندگی می کنند و یا برنامه ریزی شده تلویزیون و OTT خطی جریان پیش بینی شده است به رشد به 64 درصد در دو سال آینده.”

ما رسیده ایم به آمازون برای نظر و ما به روز رسانی داستان وقتی ما به عقب.

بر روی تقاضا جریان بازار به خودی خود رشد کرده است به طور فزاینده ای شلوغ در طول سال گذشته به عنوان خانه های تولید قفل و پشت خود را از محتوای اصلی در پشت یک اشتراک جدید — که بسیاری از آنها در حال تلاش برای تضعیف خدمات موجود.

آمازون خود را هیچ غریبه ای به زنده برنامه های تلویزیون. این شرکت با تجربه با فرمت قبل از. هفته گذشته آمازون اعلام کرد که این امر پیشنهاد لیگ برتر فوتبال جریان در آن پلت فرم بازی, حرکت یا کشش ناگهانی شروع ژوئن 29th. خود را 24/7 زنده تلویزیون, تلاش, اما به نظر می رسد در مراحل اولیه در این لحظه و این می تواند در حالی که قبل از وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی بر روی آن. آن نیز باقی مانده است دیده شود که آیا آمازون را در یک شکار غیر قانونی ولگردی و قانونی شکنی و استخدام استعدادهای درخشان برای این بخش از موجود زنده تلویزیون ارائه دهندگان.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de