فروشگاه برنامه اپل تولید $519 میلیارد دلار در بیلینگز و فروش در سطح جهان در سال 2019 این شرکت با تکنولوژی نازل شده در جمعه, ژوئن 15.

داده ها می آید از طریق اقتصاددانان مستقل در تحلیل که حفر کردن به اعداد به ما نگاه نادر در فروشگاه App مشتریان صرف پول نقد خود را.

فروش دیجیتال کالا و خدمات که از آن اپل طول می کشد 30 درصد کاهش به مبلغ 61 میلیارد دلار از کل. این مجموعه شامل برنامه های, برای, بازی, موسیقی, تصویری, جریان, تناسب اندام, آموزش و پرورش, کتاب الکترونیکی, کتاب های صوتی, اخبار و مجلات و خدمات دوستیابی, در میان دیگران. بازی بزرگترین ژنراتور از بیلینگز و فروش در این میان با Mario Kart تور بیشتر دانلود بازی 2019.

فیزیکی کالاها و خدمات تولید شده $413 میلیارد دلار در سال درآمد. از این:
– $268 میلیارد دلار در آمد از برنامه های خرده فروشی مانند هدف بهترین خرید و Etsy
– $57 میلیارد دلار در آمد از سفر برنامه های مانند Expedia و ایالات
– 40 میلیارد دلار در آمد از ridesharing برنامه های مانند Uber و Lyft
– 31 میلیارد دلار در آمد از تحویل غذا برنامه های مانند DoorDash و Grubhub

در برنامه تبلیغات تولید 45 میلیارد دلار در سال 2019.

اپل همچنین اشاره کرد که از فروشگاه App راه اندازی در سال 2008 توسعه دهندگان را به دست آورده بیش از $155 میلیارد از برنامه و در برنامه خریدهای با یک چهارم است که مقدار تولید شده در سال 2019.

اپل سفارش مطالعه این شرکت می دهد یک فرصت برای ضربه خود را شیپور نقطه در فروشگاه App به عنوان یک مهم درآمد ژنراتور برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک در سراسر جهان است. این نوع از اطلاعات است که اپل خواهد بود مشتاق برای تنظیم به منافذ بیش از, بیش از حد, به عنوان غول تکنولوژی کار می کند برای جلوگیری از فروشگاه App دخالت آن را به عنوان چهره اتهامات هر دو خانه و خارج از کشور از رویه ضد رقابتی.

اظهار نظر در اطلاعات مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت: “در یک چالش کشیدن و بی قراری بار در فروشگاه App فراهم می کند پایدار فرصت های کارآفرینی, بهداشت و رفاه آموزش و پرورش و ایجاد شغل کمک به مردم وفق دهند به سرعت در حال تغییر جهان است.”

طبخ اضافه شده است که شرکت خود را “متعهد به انجام حتی بیشتر به حمایت و پرورش جهانی در فروشگاه App جامعه از یک توسعه دهنده مغازه ها تقریبا در هر کشور به کسب و کار که استخدام هزاران نفر از کارگران به عنوان آن را همچنان به پرورش نوآوری و ایجاد شغل و سوق دادن رشد اقتصادی برای آینده است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im