اپل به تازگی اعطا شده است, ثبت اختراع, ترسیم یک ایده برای ایجاد گروه selfies بدون هر کس نیاز به جمعیت حدود یک دوربین برای گرفتن شات.

غول فن آوری تماس از ویژگی های “مصنوعی گروه selfie” که ایجاد خواهد شد به طور خودکار بر روی آی فون یا آی پد با استفاده از یک شخص selfies ارسال شده توسط کسانی که می خواهند به نظر می رسد در این گروه تصویر.

در ثبت اختراع اپل توصیف مصنوعی گروه عکاسی از خود به عنوان “یک تنظیم یا ترکیب فرد selfies به دست آمده از کثرت محاسبات دستگاه را به یک گروه واحد تصویر.”

آن را می گوید فردی عکاسی از تصاویر هنوز هم می تواند شامل تصاویر و همچنین ذخیره تصاویر ویدئویی و یا حتی livestreaming تصاویر.

اپل

پس از جمع آوری با هم سیب دستگاه به طور خودکار به ترتیب فرد selfies به یک گروه تصویر.

ثبت اختراع اعطا شده توسط ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر (USPTO) و خال خال توسط آشکارا اپل می گوید که مصنوعی گروه selfie “را می توان ذخیره شده به عنوان یک چند منبع شی است که حفظ فرد عکاسی از تصاویر به طوری که کاربری که ایجاد مصنوعی گروه selfie یا یک دریافت کننده مصنوعی گروه selfie می توانید تغییر ترتیب فرد selfies درون مصنوعی گروه selfie.” به عبارت دیگر این ویژگی اجازه می دهد هر کسی که با مصنوعی گروه selfie بر روی دستگاه خود را به ترتیب موقعیت مردم در شات.

در حال حاضر شما ممکن است فکر که ثبت اختراع آمده است در پاسخ به کروناویروس همه گیر که در آن نزدیک و شخصی با دیگران در خارج از خانه خود را است, رفتار که هنوز هم دلسرد اجتماعی فاصله توصیه می شود که در آن ممکن است. اما اپل در واقع ثبت اختراع در سال 2018 با USPTO اعطای آن در روزهای اخیر.

مثل همیشه ما باید اشاره کنم که در این مرحله از ویژگی های احتمالا هنوز هم وجود دارد صرفا به عنوان یک ایده در صفحات یک سند بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد آن را تا به حال آن را بر روی آی فون یا آی پد. اما با زمان بیماری همه گیر در خدمت به تولید علاقه اضافی در اطراف این ایده آن را قطعا چیزی است که اپل برترین تیم ممکن است مایل به کشف به عنوان یک راه برای کمک به دوستان و خانواده برای اتصال زمانی که شرایط نگه داشتن آنها را از هم جدا.

روندهای دیجیتال رسیده به اپل به درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد آن مصنوعی گروه عکاسی از خود و این که آیا آن را با توجه به توسعه ایده و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب.

نیاز به راهنمایی برای گرفتن کامل selfie? روندهای دیجیتال شما را تحت پوشش.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de