با روز پدر فقط در اطراف گوشه می گوید: “من شما را دوست دارم” بهتر است به خود تکنولوژی زرنگ و دانا پدر از یک براق جدید دستگاه اپل. شما حتی نمی باید به صرف بیش از حد در پاپ هدیه به عنوان ما در بر داشت این عالی معاملات در اپل AirPods, AirPods Pro اپل سازمان دیده بان سری 3 و اپل دیده بان سری 5 و آی پد 10.2 در آمازون و Best Buy. عجله و محل سفارش خود را در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که آن را قبل از روز بزرگ است.

اپل AirPods — از $139

چه تفاوت بین نسل اول و دوم از AirPods علاوه بر شارژ بی سیم مورد ارتقا ؟ نه خیلی به صداقت. آنها نگاه دقیقا همان اگر چه وجود دارد برخی از پیشرفت های قابل توجه در زیر هود از جمله H1 چیپ ست دیگر بحث زمان و پشتیبانی از صدای فعال سیری. آنها نیز باقی می ماند مسخره آسان به کار گیرند و راه اندازی دستگاه های iOS اگر چه عدم نشت آب و یا تمرین ویژگی های گیج کننده با توجه به قیمت نقطه (شما می توانید کهکشان جوانه به ورزشگاه و آنها هزینه کمتر). در حال حاضر شما می توانید AirPods با استاندارد سیمی شارژ مورد برای $139 (از $159) در آمازون و $169 (از 199 دلار) برای مدل با یک شارژ بی سیم مورد.

آخرین AirPods سنگ همان گلف توپ را روی گوه شکل از پیشینیان خود. بسیاری از مردم به نظر می رسد مثل این طراحی (با توجه به نحوه فوق العاده محبوب آنها هستند) هر چند اگر شما بخواهید ما آنها نگاه مانند EarPods با سیم برش. نسبت به آن سیمی همتای شارژ بی سیم مورد در حال حاضر آن چراغ های LED در جلو که اجازه می دهد تا شما را به دیدن وضعیت شارژ و هنگامی که در مورد قرار داده شده در بالای یک Qi شارژ پد. اپل ادعا می کند که این مورد می تواند همان مقدار از ذخیره شارژ آن را سه سال پیش ارائه تا 24 ساعت که هنوز هم ضربان ترین رقبای.

پردازنده کنترل همان است که قبل از اینکه برای بهتر یا بدتر. هر AirPod آثار مستقل, که بدان معنی است که آنها نمی از آب اجرا در همان زمان. آنها خودکار مکث صوتی بلافاصله هنگامی که شما را یک نفر — اما تنها با دستگاه های اپل. به طور معمول آنها ندارد و حجم و آهنگ-پرش به طور پیش فرض کنترل ارائه تنها به بازی و جست و خیز رو به جلو با دو ضربه بزنید. شما می توانید اختصاص دهید play/pause آهنگ بعدی و آهنگ قبلی کنترل در آی فون خود را به تنظیمات بلوتوث در هر دو earbud اگر شما می خواهید به, اگر چه. برای تغییر حجم می توانید به سادگی بپرسید سیری به نوبه خود آن را به بالا یا پایین برای شما. اگر شما یک تلفن آندروید اگر شما گیر کرده است و با انجام آن به صورت دستی است.

صحبت از سیری, صوتی فعال کنترل نشده ممکن است با AirPods. شما می توانید با تشکر از اپل جدید H1 تراشه برای اضافه کردن آن را در کنار پایین تر بازی لگ و آن “50% سریع تر” اتصال برای تماس های تلفنی — اگر چه ما واقعا متوجه هر گونه تفاوت در مقایسه با دیگر درست بی سیم از earbuds از جمله اصلی AirPods. اپل همچنین ادعا می کند که تراشه می تواند به طور قابل توجهی کاهش اعوجاج صدای خود را در شرایط باد می وزد برتر کیفیت تماس. ما آزمایش این در وزش باد و آن را در واقع کار می کرد. با وجود این همه بسیار خوش آمدید جدید اضافات آن را سخت به بخشش اپل برای این واقعیت است که آن را هنوز هم نشده ساخته شده AirPods sweatproof. برای که شما رو به پرداخت حق بیمه قیمت برای Airpods Pro که همچنین به رخ کشیدن فعال لغو سر و صدا.

AirPods با شارژ مورد — $139 بود $159:

AirPods با شارژ بی سیم مورد — $169 شد $199:

اپل دیده بان سری 3 – $179 شد $199

اپل دیده بان سری 3 استفاده می شود بهترین ساعت هوشمند است که شما می توانید خرید (که با افتخار در حال حاضر شده است عطا بر سری 5) با یک رابط است که به راحتی گرفت Android Wear و طراحی است که یک ضربه بزرگ در میان مصرف کنندگان است. همچنین توابع پدیداری به عنوان یک ردیاب تناسب اندام و به لطف یک پردازنده دو هسته ای آن را تبدیل به سریع تر از همیشه. اما آن هنوز هم باقی می ماند گران گوشی های هوشمند و لوازم جانبی و نه یک وسیله ضروری. خوشبختانه پس از این دیگر آخرین مدل آن سخت است نه به پیدا کردن سری 3 با کاهش قیمت در چند سایت های خرده فروشی آنلاین. در حال حاضر شما می توانید 38mm GPS نسخه از آن را در آمازون فقط برای $179 به جای $199. چه چیزی بیشتر شما می توانید با دریافت 50 دلار بلافاصله پس از تصویب برای آمازون پاداش ویزا کارت, کاهش قیمت و حتی بیشتر به $129.

همگام سازی اپل دیده بان سری 3 به آی فون خود را از طریق بلوتوث اجازه می دهد تا شما را به دریافت اطلاعیه زمان واقعی و پخش موسیقی کنترل. شما می توانید دریافت اطلاع از تماس, پیام های متنی و رسانه های اجتماعی هشدار حتی اگر گوشی شما tucked دور در کیسه خود را. این ساعت هوشمند ندارد ساخته شده است در eSim کارت, هر چند, بنابراین شما می توانید تماس های تلفنی بر روی مچ دست خود را. برای که شما نیاز به صرف چند دلار اضافی و دریافت نسخه تلفن همراه اگر چه ما واقعا نمی خواهد آن را توصیه. در حالی که ساخت یک تماس بدون نیاز به تلفن خود را بسیار راحت ساعت مچی سخنران نیست با صدای بسیار بلند. شنوایی شخص شما تماس هنگامی که خارج می تواند کاملا به چالش کشیدن نه به ذکر است که کل فرایند ممکن است شما را به نگاه یک ذره مسخره است.

اپل دیده بان سری 3 بسیار قابل اعتماد ردیاب تناسب اندام. آن را دارای یک حیطه سلامت محور سنسور شامل یک مانیتور ضربان قلب, شتاب سنج و ژیروسکوپ. با این ساعت مچی, شما می توانید بسیاری از فعالیت ها از جمله پیاده روی شنا و دوچرخه سواری. هنگامی که شما نشسته است برای بیش از حد طولانی این ساعت مچی را به شما یادآوری به خود و یک پیاده روی کوتاه. همچنین شما کمک می کند تا از بین بردن استرس فروخورده از طریق تنفس تمرکز حواس از ویژگی های. همه بهداشت آمار و معیارهای جمع هستند در فعالیت های برنامه است.

این ساعت هوشمند همراه با یک بند گروه به نام “ورزش حلقه.” آن را به یک قلاب ساده-و-چشم سیستم که تضمین شده است به همه جا مچ دست اندازه. گروه قابل تعویض است اگر شما مایل به دریافت سبک های دیگر رنگ و حتی مواد. سازمان دیده بان چهره نیز به طور کامل قابل تنظیم با انواع طرح با توجه به شخصیت خود را.

حتی اگر آن را آخرین و یا بسیاری از ویژگی های بسته بندی شده اپل دیده بان سری 3 است که هنوز هم ارزش بزرگ برای پول.

اپل دیده بان سری 3 (38mm GPS) — $179 شد $199:

اپل دیده بان سری 3 (42mm GPS) — $209 بود $229:

AirPods Pro — 235 دلار بود $249

آن را احتمالا بسیار واضح است که ما نمی شد که همه تحت تاثیر قرار با استاندارد AirPods. وجود دارد فقط چند دیگر درست بی سیم از earbuds خارج وجود دارد که ارائه بهتر ارزش خود را برای پول سخت به دست آورده. بنابراین زمانی که اپل اعلام کرد که قرار بود به انتشار souped تا AirPod نرم افزار ما به طور طبیعی و تردید. آیا شرکت قادر به ارائه این زمان و بهبود در تمام مناطق که AirPods شکست خورده ، پاسخ این است که بله چشمگیر است. این AirPods Pro در حال تکان دهنده ای خوب و یک پیروزی بزرگ برای اپل است. صدای خود را با کیفیت فوق العاده بهبود یافته است را حذف نویز های دیدنی و جذاب است و آنها بسیار راحت برای استفاده حتی برای یک زمان طولانی. تنها مشکل ما پیش بینی است که خود را مشکوک و طولانی مدت عمر باتری. در حال حاضر شما می توانید نمره AirPods حرفه ای در آمازون برای $235 به جای $249. و اگر شما سفارش از طریق آمازون پاداش ویزا کارت و دریافت تایید لذت ببرید اضافی 50 دلار فورا آوردن به قیمت تنها $189.

آن را دوست دارم یا از آن متنفرم ، AirPods’ گلف توپ را روی گوه طراحی نمادین است بنابراین اپل نمی ولگرد بیش از حد دور از آن در هنگام طراحی AirPods Pro. آنها فقط در حال حاضر ورزش کوتاه بنیادی است که ما به ارمغان می آورد به این نگرانی عمده: عمر باتری. در حالی که AirPods Pro ارائه همان عملکرد باتری به عنوان استاندارد AirPods (حدود 4.5 تا 5 ساعت زمان گوش دادن و/یا 3.5 ساعت از زمان تماس در هر شارژ) ما که از ترس خود را کوچکتر باتری ممکن است در دراز مدت است. بر خلاف Airpods این AirPods Pro آمده با سه مجموعه از سیلیکون eartips که ضربه محکم و ناگهانی با رضایت کلیک کنید به جای کشویی بر روی یک کمی nubbin به عنوان بسیاری دیگر در گوش جوانه نیاز است. این تغییر نه تنها ارائه می دهد امن تر و راحت اما همچنین کمک به بهتر پاسخ باس.

این AirPods Pro وارث اصلی AirPods’ کنترل, که بدان معنی است که آنها در حال مسخره آسان به کار گیرند و به عنوان انتظار می رود, سیری است که همیشه گوش دادن و آماده به اطاعت خود را هر دستور. به عنوان با اکثر واقعی بی سیم جوانه با فعال نویز شما باید این گزینه به یکی از دو بسته سر و صدا کردن و یا اجازه دهید آن را همه در. اپل تماس دومی ویژگی “شفافیت حالت” و فعال این اجازه می دهد تا برای تلفن های موبایل از جهان خارج وارد در یک راه بسیار طبیعی تقریبا به عنوان اگر شما گرفته ام که جوانه های خود را خارج. نویز است قطعا درجه یک و تقریبا همتراز با آنچه بیش از گوش ANC هدفون ارائه دهد. تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم AirPods Pro تحویل بسیار چشمگیر عملکرد صوتی. صدای خود را امضا فوق العاده است و سرشار از جزئیات ظریف با برخی از مزه سه برابر گرد-با یک full-bodied باس.

ما نکته کلاه ما به اپل AirPods Pro. این کاملا درست بی سیم از earbuds که شما می توانید اگر شما یک کاربر iOS. آنها را برای $235 در آمازون امروز.

آی پد 10.2 – 250 دلار بود $330

استاندارد آی پد 10.2 این ناهنجاری هنوز obscenely بزرگ (لاغری آنها را ساخته اند آن را به نگاه کمی امروزی تر) اما این تبلت در حال حاضر دارای یک بزرگتر 10.2 اینچ صفحه نمایش نسبت به مدل قبلی است 9.7 اینچ صفحه نمایش. در مقایسه سامسونگ کهکشان S6 را کمرنگ ناهنجاری نگاه fetchingly مدرن و پس از انجام آن از iPad Pro. هیچ یک از این بدان معنی است که اپل احساس ارزان ، این یک وزن قابل توجهی به آن علاوه بر آن ورزش 100% قابل بازیافت آلومینیوم محوطه که خوب است برای محیط زیست است. به جای چهره ID که باقی می ماند منحصر به فرد به iPad Pro و آخرین, اپل, شما می توانید Touch ID هر چند که دقیقا یک معامله شکن برای اکثر کاربران است. آنچه در این مجموعه به غیر از آی پد 9.7 پشتیبانی از هوشمند اتصال بنابراین شما می توانید آن را با اپل صفحه کلید هوشمند (فروش جداگانه).

همانطور که قبلا ذکر شد این دستگاه ارائه می دهد یک افزایش اندک در اندازه صفحه نمایش است. ال سی دی پانل تراکم پیکسل یکسان است در 264 پیکسل در هر اینچ اگر چه به نظر می رسد تیز و رنگارنگ است و بسیار روشن است. و خوشبختانه جک هدفون حذف شده است و بر خلاف iPad Pro. شما لازم نیست برای رفتن به شکار برای یک 3.5 mm-به-رعد و برق جک هنگامی که شما هدفون بلوتوث از دست دادن قدرت است.

عجیب آی پد 10.2 نمی توانید ارتقاء پردازنده بر خلاف بقیه اپل صف که در حال حاضر دارای A12 Bionic چیپ ست. این تبلت A10 Fusion پردازنده هنوز هم بسته به مقدار زیادی از قدرت. عملکرد چند تکلیفی با چندین برنامه باز نمی شود یک مسئله و مرور جدید iPadOS اذوقه و نوشابه صاف است. قبلی iPads زد فقط با کمی تغییر نسخه از iOS اما iPadOS کاملا متفاوت وحش. شما باید توانایی استفاده از برنامه های متعدد در اسلاید بیش از منو دوباره صفحه اصلی طرح که شامل امروز مشاهده ویدجت رومیزی-درجه صفری و چند پنجره برنامه. شما هم اکنون می توانید حتی با استفاده از Split View در برنامه همان دوست داشتن دو Google Docs باز در کنار هم.

با وجود کاستی های آن آی پد 10.2 بهترین قرص است که شما می توانید خرید در بودجه محدود است. آن قدرتمند و فوق العاده, سیستم عامل, و در خدمت جامد عمر باتری.

اپل آی پد 10.2 (32GB, Wi-Fi) — 250 دلار بود $330:

اپل آی پد 10.2 (128GB Wi-Fi) — 330 دلار بود $430:

اپل دیده بان سری 5 – $تا 300 $بود 384

بصری وجود دارد چیزی است که مجموعه سازمان دیده بان اپل سری 5 به غیر از سلف خود سری 4. آن را هنوز هم ورزش همان مربع طراحی و دیجیتال تاج سیستم کنترل. مورد آن ساخته شده است 100% قابل بازیافت آلومینیوم (مناسب برای محیط زیست آگاه) هر چند آن را نیز می آید در تیتانیوم ضد زنگ و سرامیک اگر شما پول را به ریخت و پاش با یک مورد اندازه یا 44mm یا 40mm. انحنا و ارگونومیک آن را کوچک و سبک به اندازه کافی اجازه دهید به شما احساس می کنید مانند شما در حال پوشیدن آن و آن را نمی خواهد بر روی پیراهن خود کاف.

بزرگترین تفاوت بین اپل و سری 5 و قبلی اپل دیده بان تکرار آن همیشه بر روی صفحه نمایش. آن را همیشه نشان می دهد و شما دیگر نیازی به بالا بردن مچ دست خود را به منظور بیدار کردن صفحه نمایش است. این صدا ممکن است کمی احمقانه و بی اهمیت اما نیاز به حرکت دست های خود را unsubtly مناسب نیست در همه زمان بنابراین ما درک اندکی ارتقا دهید. تمرین آمار نیز بلافاصله نشان داده شده است به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به ورزش. برای مثال آیا برخی از pushups و سازمان دیده بان به صورت خودکار معیارهای مربوطه. وجود دارد مقدار زیادی از تماشای چهره به از را انتخاب کنید با طرح های است که طیف وسیعی از ظریف به دمدمی. و اگر شما در حال فکر کردن است که همیشه بر روی صفحه نمایش را جدی تلفات در عمر باتری اخم نکنید. آن را ممکن است برای یک روز کامل و یک نیمه از یک شارژ. شارژ یک ساعت طول می کشد.

اپل دیده بان سری 5 همچنین دارای یک قطب نمای داخلی حتی قوی تر S5 پردازنده بسیار بزرگتر ظرفیت ذخیره سازی. رابط کاربری ساده و سرگرم کننده برای استفاده است. با استفاده از دیجیتال تاج به زوم در داخل و خارج از نرم افزار صفحه نمایش بزرگ است و بازخورد لمسی را فراهم می کند تحت لامسه تجربه. همه خود را پایه تناسب اندام-پیگیری نیازهای تحت پوشش به همراه چند. آن طول می کشد مراقبت از مراحل کالری, ساعتی جنبش آرامش VO2 Max data, ساعت صرف ایستاده و پیگیری تمرین برای طیف وسیعی از ورزش از جمله شنا و دوچرخه سواری و حتی دسته بیشتر غیر معمول فعالیت هایی مانند یوگا و بیضوی آموزش.

احتمالا مهم ترین سلامت, ویژگی های اپل دیده بان سری 5 آن است نوار قلب (ECG) مانیتور که معرفی شد برای اولین بار در سری 4. این دقیقا یک مانیتور ضربان قلب — است که مفید برای تناسب اندام ردیابی و همچنین برای اهداف پزشکی — اما در عوض طراحی شده است برای استفاده از زمانی که شما احساس می کنید یک بی نظمی در ضربان قلب خود را. داشتن آن وجود دارد را ارائه صلح از ذهن به هر کسی که با قلبی نگرانی آن را به عنوان ارسال, اطلاع رسانی, اگر یک مشکل تشخیص داده شده است.

اپل دیده بان سری 5 (40mm GPS) — $و 299 $بود 399:

اپل دیده بان سری 5 (44mm GPS) — $329 شد $429:

به دنبال بیشتر ؟ سر را به ما تخفیف توپی برای بیشتر معاملات بسیار جذاب از جمله سیب معاملات اپل دیده بان در معاملات AirPods معاملات, اپل, معاملات, آیفون پردازد, و مک بوک می پردازد.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de