خرید رپورتاژ

CUPERTINO, CA - MARCH 25: Jennifer Bailey, vice president of Apple Pay, speaks during an Apple product launch event at the Steve Jobs Theater at Apple Park on March 25, 2019 in Cupertino, California. Apple announced the launch of it's new video streaming service, unveiled a premium subscription tier to its News app, and announced it would release its own credit card, called Apple Card. (Photo by Michael Short/Getty Images)
مایکل کوتاه/گتی ایماژ

اپل کارت در حال حاضر دارای قدرت پردازش اگر شما در حال خرید از اپل خود را, اما این شرکت ظاهرا مایل به شیرین بیشتر کسانی که مشوق. بلومبرگ منابع می گویند اپل در حال برنامه ریزی یک کارت از ویژگی های است که به شما اجازه خرید “بسیاری” محصولات (فقط آیفون) در ماهانه بهره پرداخت. شما می توانید پرداخت کردن iPads ها, لوازم جانبی اپل, مکینتاش و حتی نرم افزار نمایش XDR در 12 ماه و دنده کوچکتر مانند AirPods اپل تلویزیون و HomePod در شش ماه. گزینه خواهد بنا به گزارش ها آماده می شود در هفته های آینده.”

اپل کاهش یافته است به نظر اگر چه مدیر اجرایی تیم کوک اشاره کرد در ماه آوریل که قسط از برنامه های آینده برای دستگاه علاوه بر آی فون.

اگر دقیق این امر به وضوح در نظر گرفته شده برای سوخت اپل کارت ثبت نام و خرید و فروش دستگاه. این امر نیز نشان دهنده گسترش اپل در تلاش برای رسیدگی به مشکلات اقتصادی در طول بیماری همه گیر. در حالت ایده آل, این کمک می کند تا مشتریان خرید مک بوک و دیگر محصولات آنها ممکن است نیاز به کار از خانه اگر آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت قیمت کامل حق دور.

در این مقاله: اپل, اپل, کارت, کارت اعتباری, سرمایه گذاری, خرید, آی فون, مک, اپل, گلدمن ساکس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de