خرید رپورتاژ

Apple iPhone 11
کریس Schodt/Engadget

Infinite ممکن است پایان دادن به آن نصی کلیپ بورد خواندن در iOS, اما این بدان معنا نیست که سایر توسعه دهندگان نرم افزار در حال مرمت راه خود را. محقق امنیتی تامی Mysk گفت: Ars Technica در مصاحبه ای که اضافی 53 برنامه های مشخص شده در مارس هنوز هم یکسره تسخیر جهانی داده ها کلیپ بورد زمانی که آنها باز های بالقوه اطلاعات حساس را با دستگاه های دیگر در این نزدیکی هست با استفاده از همان ID اپل. برنامه های در حال عناوین اصلی بیش از حد آنها می خواهم به طور معمول قابل اعتماد می شود.

رفتار قابل مشاهده است در اخبار, برنامه های فاکس نیوز ، نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال. شما همچنین می خواهید پیدا کردن آن را در بازی مانند سخنرانی احمدی نژاد, نینجا میوه و PUBG موبایل. برنامه های اجتماعی مانند وایبر, Weibo و Zoosk. برخی از ابزار و رسانه ها برنامه های انجام این کار نیز از جمله AccuWeather, DAZN و بیش از حد اندوختن.

برخی از توسعه دهندگان نرم افزار قول داده اند که برای تغییر رفتار خود. در کنار Infinite 10 درصد شادتر و هتل امشب کارخانه های خود را به کلیپ بورد استفاده کنید. وجود دارد برنامه های کاربردی که هوشمند استفاده از کلیپ بورد ، Pixelmator برای مثال تنها می کشد داده ها اگر وجود دارد یک تصویر. آن نیز نمی تواند تعجب آور باشد اگر وجود دارد بیشتر تغییرات به لطف iOS 14 کلیپ بورد نظارت که اپل به زودی اعتبار به Mysk و همکارش هال Bakry.

اما نگرانی نیست فقط که این تعداد انگشت شماری از برنامه های در حال سوء استفاده از صفحه کلید. این احتمال وجود دارد که بسیاری از برنامه های دیگر در حال برگزاری نمایشگاه مشابه رفتار است. همچنین مشخص نیست که چگونه این برنامه رفتار در آندروید. Infinite گفت: anti-spam از ویژگی های است که مطرح آلارم بیش از نسخه iOS نیست و در حال حاضر در آندروید, اما نمی گویند اگر آن دیده کلیپ بورد در گوگل سیستم عامل به دلایل دیگر. صرف نظر از دستگاه خود را انتخاب و سپس آن یک ایده خوب برای جلوگیری از کپی اطلاعات حساس مگر در مواردی که لازم است و برای پاک کردن کلیپ بورد (مانند کپی کردن یک بی ضرر قطعه از متن) هنگامی که شما کپی اطلاعات با ارزش.

در این مقاله: iOS, موبایل, اینترنت, امنیت, آیفون, اپل, نرم افزار, کلیپ بورد, حفظ حریم خصوصی در iOS 14, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im