It’s possible that the box for the new iPhone 12 will be different than that of previous iPhones. Why? Apple purportedly is not including a charger or earbuds.

این امکان وجود دارد که جعبه برای آی فون جدید 12 خواهد بود متفاوت تر از قبلی اپل است. چرا ؟ اپل ظاهرا نیست از جمله یک شارژر و یا از earbuds.
عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

طرفداران اپل در آن زمان برای شروع ذهنی آماده سازی کیف پول خود را برای یک امکان جدید. هنگامی که آی فون 12 بیرون می آید و بعد از این سال بسته بندی ممکن است بطور قابل توجهی متفاوت است که در مقایسه با مدل های قبلی است. به همین دلیل است که شما بپرسم ؟ خوب اپل ظاهرا نمی خواهد شامل یک شارژر با آیفون 12 و به جای فروش آن به طور جداگانه.

تبلیغات

که با توجه به پژوهش توجه داشته باشید توسط تحلیلگر Ming-Chi Kuo در نظر گرفته می شود یک سیب پیامبربه دست آمده توسط MacRumors. در این گزارش Kuo گفت: اپل به زودی نسخه جدید 20W آداپتور برق به عنوان یک لوازم جانبی اختیاری و پایان تولید آن موجود 5W و 18W آداپتور برق بعد از این سال.

تبلیغات

با توجه به یک به بیرون درز کرد عکس منتشر شده در اوایل این هفته 20W شارژر مشابه خواهد بود به 18W نسخه و قابلیت USB-C آداپتور برق برای شارژ سریع. اپل برای اولین بار شامل یک سریع شارژ آداپتور خود را با آی فون 11 Pro دستگاه در سال گذشته است.

علاوه بر سکس دهنی, انگشت کردن شارژر از آیفون 12 جعبه اپل نیز گزارش نه از جمله آن سیم earbuds, شناخته شده به عنوان EarPods با جدیدترین تلفن. در مارس پژوهش و توجه به سرمایه گذاران Kuo گفت که او انتظار دارد که اپل برای ترک کردن earbuds که گنجانده شده اند از آنجا که آی فون اصلی راه اندازی بیش از یک دهه پیش به درایو تقاضا به صورت بی سیم آن AirPods.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به عنوان بسیاری از شما با AirPods می دانم اینها به طور جداگانه فروخته.

یکی از دلایلی که Kuo معتقد است که اپل نمی خواهد شامل یک شارژر و earbuds با آیفون 12 است که افزایش هزینه های تولید با توجه به 5G پشتیبانی می کند. با اینحال, این تحلیلگر معتقد است که اپل در فروش آیفون 12 در قیمت های مشابه به خود آی فون 11 خط. با استفاده از این در ذهن در نظر گرفتن earbuds و شارژر است که یک راه برای کاهش هزینه ها.

تبلیغات

با این حال کاهش قیمت می شود سطحی داده شده که افرادی که اصلا اضافی شارژر و یا از earbuds دروغ گفتن در اطراف را به خرید برخی از اپل یا دیگر خرده فروش. فروش اپل آن 18W آداپتور و خود را از earbuds 29 دلار هر. من در مورد شما نمی دانم اما من اپل از earbuds هرگز به طول انجامید برای یک سال. آنها به طور معمول به مرگ حدود چهار ماه بعد از من برای اولین بار شروع به استفاده از آنها. شاید من لعنت.

Kuo است که نه تنها در تفکر خود را. تحلیلگران بارکلیز ظاهرا نیز بر این باورند که اپل نمی خواهد شامل یک شارژر یا از earbuds با آیفون 12. بارکلیز تحلیلگران می گویند که تنها چیزی که اپل شامل یک USB-C به کابل رعد و برق.

تبلیغات

یا نه اپل را راه اندازی آیفون خود را 12 خط در ماه سپتامبر است که هنوز هم در هوا. اگر چه این شرکت معمولا نسخه های جدید آی فون در همان زمان از سال مانند ساعت های کروناویروس همه گیر ساخته شده است مطمئن شوید که در این سال نیست مانند دیگران است.

تبلیغات

بارکلیز حدس است که تولید آیفون 12 در حدود چهار تا شش هفته پشت برنامه نسبت به آن معمول جدول زمانی. با وجود این تحلیلگران پیش بینی می کنند که اپل اعلام خواهد کرد خود را آی فون جدید خط در سپتامبر خواهد شد و به جای انتشار این مدل در یک نورد برنامه.

[MacRumors]

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de