Illustration for article titled Amazons Prime Video Is Looking to Buy Its Way Into the Live TV Market

عکس: پاتریک Semansky (AP)

آمازون است که “به طور فعال به دنبال” معاملات به نوبه خود نخست جریان ویدئو خدمات به چیزی بیشتر شبیه نخست تلویزیون یک صنعت منبع گفت: پروتکل در روز سه شنبه. این است تا با حمایت چندین لیست کار بر روی این پروژه متمرکز.

تبلیغات

اضافه کردن زندگی می کنند و گزینه های جریان بلافاصله تشخیص نخست تصویری از رقبای مانند Netflix و دیزنی+ که تنها به ارائه بر روی تقاضا ویدئو (و گرفتن به Hulu یوتیوب تلویزیونو Sling TV که تا به حال زنده تلویزیون گزینه های برای سال). آمازون دارای یک جداگانه آمازون کانال های خدمات, اما این بیشتر یک تهاتری برای آمازون به فروش اشتراک کانال از کانال های خود و کاهش.

هر پروتکل آمازون به نظر می رسد انگیزه این فرصت را به تصرف اکثر تکه از بینندگان تلویزیون که نیست حال غرق تماشای کانال ها در کامپیوتر و دور زدن تلویزیون صنعت گران شبکه-بسته بندی مدل. One از لیست کار برای ارشد توسعه نرم افزار مهندس اشاره می کند که جریان اینترنت از برنامه ریزی خطی است که هنوز هم عمده رشد بازار:

اگر چه ویدئو در تقاضا در حال افزایش است, جهانی مشاهده ساعت وزن آن به نفع زندگی می کنند و یا برنامه ریزی شده تلویزیون و OTT خطی جریان پیش بینی شده است به رشد به 64 درصد در دو سال آینده.

تبلیغات

آمازون در حال حاضر زندگی می کنند ارائه شده بر روی تقاضا جریان از حوادث مانند فوتبال و بازی فوتبال. یکnother کار فهرست نشان می دهد که نخست تصویری برای گسترش برنامه های آن ارائه شده شامل یک تنوع وسیع تری از وقایع با دیگر ذکر آمازون امیدوار است به ارائه “ورزش اخبار, فیلم, جایزه نشان می دهد که برنامه های ویژه و تلویزیون را نشان می دهد” از طریق راه زندگی جریان سنتی تلویزیون ایستگاه. این لیست همچنین نشان می دهد که آمازون در حال برنامه ریزی در ساخت نسخه خود را از یک راهنمای تلویزیون برای کمک به بینندگان حرکت خدمات جدید است.

رقابت با ارائه دهندگان تلویزیون است و نه اثبات شده آسان برای برخی از شرکت های دیگر. سونی تعطیل PlayStation Vue در اوایل سال جاری با استناد به نرخ آهسته تغییر در این “بسیار رقابتی پرداخت TV صنعت با گران محتوا و شبکه می پردازد.” (آن را کارگردانی مشترکین برای ثبت نام یوتیوب را به جای تلویزیون.) که گفت:, آمازون است صنعت-نابودی شتاب, به شدت گسترش یافته به انواع بازارها و خواهد بود که بزرگترین شرکت ارائه شده زندگی می کنند و برنامه ریزی خطی.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

با توجه به پروتکل صنعت خودی به آنها گفت که “شما باید فرض کنیم که آنها در حال صحبت کردن با همه است.”

[پروتکل]

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im