آمازون به پایان خواهد رسید و پشتیبانی از آن داش گرز دستگاه در جولای 21st, 2020.

خرید آنلاین غول راه اندازی داش گرز در سال 2014 اجازه می دهد AmazonFresh خریداران به سفارش غذا از آیتم اسکن بارکد بر روی محصولات است که شما را, اما ممکن است اجرا شود به زودی. اگر شما یک بارکد را اسکن شما می توانید به سادگی با صحبت کردن به گرز میکروفون. نسخه دوم که راه اندازی در سال 2017, همچنین پاسخ هر گونه سؤال که شما از کار اخراج شدند در آن با پاسخ صحبت های آمازون دستیار دیجیتال, الکسا.

آمازون اخیرا کردن ایمیل های فرستاده شده برای هشدار دادن به زمان گرز کاربران از دستگاه را قریب الوقوع مرگ. در این پیام همچنین تشویق مردم به دور از آن را از طریق آمازون برنامه بازیافت.

داش گرز که موفق 3/5 امتیاز در وب سایت آمازون فرود یک سال قبل از داش دکمه کوچک Wi-Fi متصل به دستگاه که مربوط به یک خانواده محصول مانند مواد شوینده و یا کاغذ توالت. بنابراین هنگامی که شما را دیدم که به شما نزدیک شد به در حال اجرا, شما به سادگی فشار دادن دکمه به منظور ، اما آمازون به پایان رسید برای حمایت از داش دکمه در 2019.

به همین دلیل است که این شرکت پایان دادن به حمایت از داش گرز? احتمالا به همین دلیل آن را متوقف حمایت از فاصله را فشار دهید. در سال های اخیر این شرکت شاهد افزایش جایگزین سفارش روشها عمدتا از طریق الکسا-صفحه هوشمند بلندگو. آن داش پر از ویژگی های است که شامل تکنولوژی های مختلف لوازم خانگی, مارس نیز یک عامل است. به عبارت دیگر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که تعداد کمی از مردم هنوز هم با استفاده از داش گرز به سفارش مواد غذایی خود هستند.

در حالی که شما دیگر قادر به استفاده از عصا به سفارش در آمازون روشن نیست اگر شما هنوز هم قادر به استفاده از آن به عنوان یک دستیار مجازی است.

روندهای دیجیتال رسیده است به آمازون برای اظهار نظر در این مورد و همچنین در خواست تایید همین دلیل آن را انتخاب کرده است برای پایان دادن به حمایت از داش گرز در حال حاضر. ما خواهد شد به روز رسانی این قطعه زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de