خرید رپورتاژ

Combat in Amazon's 'New World'

آمازون

آمازون استعماری آنلاین RPG جدید جهانی است که بعد از ورود انتظار می رود, اما شما ممکن است مجبور به صبر بسیار طولانی به آن را امتحان کنید. PC-تنها MMO بتا بسته است که با توجه به شروع در جولای 23rd, با علامت یو پی اس در دسترس در حال حاضر. این بازی به پایان رسید که با توجه به ورود بیش از یک ماه بعد در اوت 25. خبر می آید در کنار یک تریلر است که نشان می دهد این بازی عمل گرا مبارزه — بر خلاف بسیاری از بازی های رفلکس خود را و تاکتیک باید توجه تا آنجا که آمار خود را.

عنوان فوقالعاده ریف در استعمار در عصر اکتشاف با می شود مهاجران ساختمان خانه ها و کل شرکت به عنوان آنها مبارزه با ارواح سپاه (و هر یک از دیگر) در یک جزیره جادویی. شما می توانید تا 100 بازیکن در میدان جنگ در همان زمان ساخت برای برخی به خصوص حماسه مبارزه می کند.

این می آید به زودی پس از راه اندازی اولیه از بوتهو ریسک فقط در مورد عنوان بالا. هر دو عنوان نمایندگی آمازون, اولین هجوم به PC gaming — آن را می خواهد به نشان می دهد که آن را می توانید در رقابت با بزرگ نام رقیب. آن را بیش از حد به زودی به می گویند اگر دنیای جدید است تا به این کار اما بتا احتمال ارائه برخی از پاسخ.

در این مقاله: آمازون, جدید, جهان, MMO rpg آنلاین mmorpg بازی ها, تصویری بازی ها, اینترنت, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de