خرید رپورتاژ

Amazon Fire HD tablets on sale today only

Engadget

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

اگر شما در حصار در مورد خرید آخرین Fire HD تبلت آمازون دارای یک معامله است که ممکن است شما نوسان. فقط برای امروز آن را ارائه جدید Fire HD برای $60 و آتش HD Plus 80 دلار یا 30 دلار در هر کردن قیمت به طور منظم. هر دو مدل با 32GB از ذخیره سازی (قابل ارتقا از طریق کارت حافظه microSD) اما شما همچنین می توانید 64GB نسخه برای $30 در 90 دلار یک $110 بود.

خرید Fire HD tablet در آمازون – $60 خرید Fire HD Plus قرص در آمازون $80

آن پرده برداری شد فقط در ماه گذشته و این نادر است برای دیدن آمازون تخفیف جدید محصولات مارک. در همان زمان آنها به طور قابل توجهی بهبود یافته از قبل است. آمازون تجدید آتش HD طراحی با کوچکتر (هر چند هنوز هم کوچک نیست) ناهنجاری های مشخصات نازک تر و سریع تر 2GHz dual-core MediaTek 8168 تراشه USB-C شارژ و تا 12 ساعت عمر باتری.

آتش HD Plus می افزاید: 3GB RAM (به جای 2GB در آتش منظم برای مدل HD) سریع تر سیمی شارژ و شارژ بی سیم از طریق اختیاری حوض. این بسته نرم افزاری با قابلیت شارژ بی سیم حوض ندارد به نظر می رسد با تخفیف ،

این قرص جامد برای قیمت ایده آل به عنوان الکسا, دستگاه, روشن شدن خوانندگان و Netflix/نخست تصویری, سرگرمی, ماشین آلات. حرکت نزولی (و آن را یکی از بزرگ) است که آتش HD, قرص نمی آیند با Google Play Store یا Google apps. این بدان معناست که شما گیر کرده و به جای آن با آمازون AppStore و عمومی جایگزین برای برنامه های مانند Gmail, هر چند شما هنوز هم می توانید بازی اگر شما می ترسم نه از sideloading آن است. در هر صورت Fire HD قرص ها تنها در فروش امروز, بنابراین اگر شما بوده ام به دنبال گرفتن یکی از اعضای خانواده و یا خودتان در حال حاضر زمان برای عمل است.

در این مقاله: engadgetdeals, thebuyersguide, تجارت, Amazon Fire HD 8 Fire HD 8 Plus, قرص, اخبار, دنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im