خرید رپورتاژ

LEIPZIG, GERMANY - DECEMBER 17: A poster with the word 'strike' stands outside the facility on the first day of a strike by Amazon workers on December 17, 2018 in Leipzig, Germany. Workers at two Amazon warehouses in Germany have gone on strike today in a long-standing dispute between the ver.di labor union and Amazon. For five years ver.di has demanded Amazon workers be paid according to wage models for the retail sector. Amazon classifies its warehouse workforce in Germany under logistics, which is a lower wage category. (Photo by Jens Schlueter/Getty Images)
ینس Schlueter/گتی ایماژ

آمازون تلاش برای مقابله با COVID-19 در آن انبار شده اند به اندازه کافی به نوسان حداقل برخی از کارگران است. این اتحادیه کارگری وردی اعلام کرده است که کارکنان در شش سایت در آلمان اعتصاب را برای حداقل دو روز بیش از یک مدعی عدم شفافیت در مورد عفونت. وجود داشته است “حداقل 30 تا 40” کارگران آلوده وردی نماینده Orhan Akman گفته رویترزاین استدلال که آمازون ارزش سود بیش از ایمنی.

ما خواسته ایم آمازون برای نظر. در بیانیه ای به رویترزرا تکذیب کرد که آیا این اولویت بندی ایمنی و با اشاره به 4 میلیارد دلار در اقدامات ایمنی برای هر دو کارکنان و مشتریان است.

قابل توجه کارگران ممکن است تحت تأثیر آن استدلال. شده اند وجود دارد در حال انجام شکایت در مورد آمازون گفته مات و پاسخ از جمله عدم قرار گرفتن در معرض اطلاعات و نامشخص دستورالعمل در مورد چه باید بکنید هنگامی که مردم بیمار قرار می گیرند. کارکنان نیز با اشاره به مشکلات در گرفتن هر دو پرداخت و مرخصی بدون حقوق است که می تواند کمک به آنها را جلوگیری از آلوده همکاران. آنها می خواهند بدانند که چگونه امن آن را واقعا است و حملات مانند این تئوری فشار آمازون برای پاسخ.

در این مقاله: آمازون coronavirus Covid-19, بهداشت, ایمنی, آلمان, اعتصاب, کار, کار, کارگران, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im