خرید رپورتاژ

Amazon

آمازون

آمازون نخست تصویری از ویژگی های می تواند کمک به شما اقامت در ارتباط با دوستان و حتی اجتماعی فاصله. اگر شما در ایالات متحده شما می توانید در حال حاضر میزبان و حضور نخست ویدئو, سازمان دیده بان حزب یک گزینه جدید برای دسکتاپ است که اجازه می دهد تا شما co-ساعت با دوستان و هموطنان نخست اعضای. به عنوان میزبان شما مسئول کنترل ارائه تمام شرکت کنندگان با در سینما همزمان تجربه مشاهده. و بله, شما می توانید انتخاب کنید چه چیزی را از نخست تصویری را در تلویزیون و فیلم زمین که در حال حاضر شامل Captain America: The First Avenger و آمازون اصل مانند تام کلنسی Jack Ryan و پسران.

از ویژگی های جدید به نظر می رسد به گسترش سازمان دیده بان احزاب برای حرکت یا کشش ناگهانی که آمازون راه اندازی به عنوان یک ویژگی های آزمون در اواخر سال 2019 است که اجازه می دهد تا streamers تماشای ویدئوها با بینندگان خود را. مانند در حرکت یا کشش ناگهانی این نسخه شما باید دسترسی به یک چت باکس با ساخته شده در برچسب در یک سازمان دیده بان حزب بنابراین شما می توانید برقراری ارتباط با دوستان. اگر شما میزبان و شما قادر خواهید بود برای ایجاد یک لینک که شما شروع یک جلسه و سپس دعوت به 100 نفر — به عنوان طولانی به عنوان آنها تمام نخست تصویری مشترکین و یا نخست اعضای مستقر در ایالات متحده است.

متاسفانه آمازون نمی گویند اگر این ویژگی در دسترس خواهد بود در خارج از ایالات متحده. اگر شما در کشور, هر چند, شما می توانید به سادگی با کلیک بر روی سازمان دیده بان حزب آیکون در دسکتاپ به گرفتن توپ نورد.

Amazon

آمازون

در این مقاله: آمازون, سازمان دیده بان حزب نخست تصویری, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de