خرید رپورتاژ

Apple AirPods with wireless charging case

Engadget

خریداران آنلاین در انگلستان رو زشت دوز نژادپرستی در این آخر هفته. آمازون دارای تصاویر حذف شده در لیست AirPods و محصولات مشابه که شامل استفاده مکرر از کلمات نژادپرستانه. این مشخص نیست که چگونه این تصاویر وجود دارد و چه مدت آنها شده است در حال حاضر و یا کسی که مسئول بود. با این حال یک سخنگوی گفت: انتخاب که آن را به حال “گرفته شده عمل بد بازیگر” پشت تصاویر. این لیست محصول خود ناپدید شده بود تا اواسط روز در مه 31.

نوشته ظاهر در لیست جدید از فروشندگان که حال می خواهم کمی بازخورد. شما نمی خواهید برای پیدا کردن این تصاویر در لیست از عمده فروشندگان به عبارت دیگر.

به حدی آسیب در حال حاضر انجام شده است. تصاویر به اندازه کافی باعث دیوانگی به اصطلاح “AirPods” روند در توییتر در انگلستان است. آن را نیز نشان می دهد یکی دیگر از چالش های آمازون چهره در پلیس آن فروشندگان. این شرکت دارای ابزار برای جلوگیری از سوء استفاده, اما هیچ تضمینی وجود ندارد این ابزار استفاده خواهد شد در زمان برای نجات مشتریان از غم و اندوه.

در این مقاله: آمازون AirPods, اینترنت, تجارت الکترونیک, خرید, نژاد پرستی, انگلستان, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im