خرید رپورتاژ

The logo of US online retail giant Amazon is seen at the distribution center in Staten Island as workers strike in demand that the facility be shut down and cleaned after one staffer tested positive for the coronavirus on March 30, 2020 in New York. - Amazon employees at a New York City warehouse walk off the job March 30, 2020, as a growing number of delivery and warehouse workers demand better pay and protections in the midst of the COVID-19 pandemic. (Photo by Angela Weiss / AFP) (Photo by ANGELA WEISS/AFP via Getty Images)
آنجلا ویس via Getty Images

آمازون پرداخت تدارکات آن کارگران یک بار 500 دلار جایزه به عنوان یک “متشکرم” برای کار در خط مقدم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به شرکت پست وبلاگ. این جایزه پس از آمازون در پاسخ به همه گیری باعث انتقاد از کارکنان همراه با یک طرح دعوی در دادگاه از کارگران در استاتن آیلند و دو روز اعتصاب در یک انبار در آلمان است.

جایزه صادر خواهد شد به “تمام خط مقدم کارکنان و همکاران بودند که با شرکت در طول ماه ژوئن” با توجه به پست وبلاگ. اکثر کارکنان تمام وقت از جمله غذاهای کل بازار کارکنان و ارائه خدمات شریک رانندگان دریافت جایزه از $500. جایزه متفاوت در مقدار بسته به یک کارمند موقعیت با برخی از جوایز در مجموع به عنوان بالا به عنوان $3,000. این حرکت خواهد شد و هزینه شرکت 500 میلیون دلار به طور کلی.

در اوایل ماه ژوئن آمازون به پایان رسید $2-یک-ساعت خطر پرداخت آن را آغاز کرده بود برای خط مقدم کارکنان در اواخر ماه مارس است. Coronavirus همچنان به گسترش در انبار آمازون از جمله در مینه سوتا و کالیفرنیا. با توجه به این که آمازون کشیده $75.5 میلیارد دلار درآمد در سه ماهه اول تنها می توان گفت این است که به معنای واقعی کلمه حداقل این شرکت می تواند انجام دهد.

در این مقاله: آمازون coronavirus Covid-19 اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im