A cyclist wearing a face mask rides past the Million Dollar Theater, closed due to the coronavirus pandemic, in Los Angeles, California on May 4.

یک دوچرخه سوار با پوشیدن یک ماسک صورت سواری گذشته میلیون دلار تئاتر بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس در لس آنجلس, کالیفرنیا, on May 4.
عکس: فردریک J. Brown (گتی ایماژ)

کالیفرنیا 20 میلیون-plus ثبت نام رای دهندگان صادر خواهد شد پست الکترونیکی-در رای گیری برای آینده انتخابات نوامبر فرماندار گاوین Newsom جمعه اعلام کرد. در شخص رای گیری خواهد شد و در دسترس باقی می ماند البته با محدودیت های جدید با توجه به نگرانی های بهداشتی در مورد covid-19 بیماری همه گیر.

تبلیغات

Newsom صادر شده و این دستور از طریق یک فرمان اجرایی را امضا جمعه با استناد به پیش بینی از مقامات بهداشتی است که شیوع این بیماری را نمی خواهد به اندازه کافی فروکش سقوط و که میلیون ها نفر از کالیفرنیا به طور بالقوه می تواند خطر سلامت خود را با تجمع در مکان های رای گیری.

“در بسیاری از شور و هیجان در اطراف این ماه نوامبر انتخابات در نظر مطمئن شوید که شما می توانید رفتار خود را در یک راه امن و اطمینان از سلامت خود محافظت” Newsom گفت: در یک رویداد مطبوعاتی در روز جمعه در لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

در حالی که تعداد انگشت شماری از کشورها در حال حاضر مطرح شد و تمام الکترونیکی انتخابات این حرکت باعث می شود ایالت کالیفرنیا برای اولین بار برای فعال کردن ایالتی پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. کالیفرنیا رئیس انتخابات افسر وزیر امور خارجه الکس Padilla, تحسین نظم جمعه رادیو فردا گزارش داد.

“این فوق العاده است برای سلامت عمومی آن را برای رای گیری حقوق این قراره بود برای مشارکت” زیدیه گفت. او افزود که هزینه پست برای این پست در برگه های رای خواهد بود از قبل پرداخت می شود.

دستورالعمل جدید برای فرد در رای گیری آینده باقی می ماند. با توجه به Newsom یک “عدد مناسب فیزیکی سایت” در دسترس خواهد بود آمده نوامبر.

“پست الکترونیکی-در رای گیری مهم است, اما از آن است که منحصر به فرد جایگزین به مکان های فیزیکی” Newsom گفت: در سی ان ان.

تبلیغات

فرماندار اعلام مصادف با کالیفرنیا فاز به مرحله دوم از آن چهار قسمت را به طرح بازگشایی کسب و کار در سطح ایالت. روز جمعه Newsom گفت: حدود 70 درصد از اقتصاد کشور در حال حاضر پاک به بازگشایی ارائه آنها به رعایت محدودیت های اضافی. چند غیرضروری خرده فروشان مانند کتاب مغازه ها و فروشگاه های لباس می تواند در حال حاضر ارائه منظقه خدمات و برخی از انبارها در نظر گرفته شده در پایین خطر ابتلا به این ویروس نیز مجاز به بازگشت به کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de