Ahsoka, reflecting on her battle with Maul.

Ahsoka بازتاب در نبرد با چکش زدن یا کوبیدن.
تصویر: دیزنی/لوکاس فیلم

حق قهرمان در محل اشتباه است.

داستان Ahsoka Tano قهرمان جوان معرفی شده در جنگ ستارگان: جنگ های کلون به عنوان Anakin اسکای واکر دلیر قبلا نهان یا يکديگر اعلام کردند Padawan شاگرد نیست به پایان رسید. او آخرین-canon ظاهر در جنگ ستارگان شورشیان باز بود-به پایان رسید و شایعات نشان می دهد که بسیار به شدت او را برای رفتن به پرش از انیمیشن های زندگی در فصل دوم این Mandalorianآوردن Ahsoka به طور کامل به پست پذیرفتند. اما داستان او می کند و با پایان جنگ های کلون‘s فصل نهایی احساس کامل.

تبلیغات

من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد چگونه ناعادلانه یک داستان است. Ahsoka سزاوار بهتر از این ستارگان جهان می تواند به او بدهد. اگر او تا به حال شانس Ahsoka Tano می تواند به نجات جمهوری.

Illustration for article titled Ahsoka Tano Could Have Saved the Republic

تبلیغات

من نوشته ام قبل از اینکه در مورد Ahsoka. فکر کردن در مورد بلوغ در جنگ ستارگان شورشیاننوشتم appreciatively, قهرمان او به رشد و فکر در مورد چگونگی رشد او از یک تند و شدید Padawan و احتمالا بیمار توصیه retcon به یک پایه صالح جنگجو رهبر و یکی از محور های موضوعی از دیو filoni داخل این انیمیشن کار می کنند. نه به ذکر است که چگونه است که رشد personally تاثیرگذار به من من با ارائه یک داستان از یک زن در حال رشد به خود و قدرت خود در راه اغلب به کاوش در عمق چنین در چیزی شبیه به جنگ ستارگان.

در یک راه نهایی چهار قسمت از این جنگ های کلون احساس دفاع از افکار من پس از آن. آنها سخت کار می کنند به جای Ahsoka رشد در مرکز از آنچه نشان می دهد در حال انجام است با استفاده از توسعه خود را به عنوان یک شخصیت به عنوان موضوعی از طریق خط برای نگه داشتن تمام متحرک کانن با هم. در این لحظات پایانی نمایش Ahsoka می شود مرکز همه چیز است.

یک راه نگاه کردن به آن است که کلون جنگ است و نه فقط نشان میدهد که چگونه او جان سالم به در جنگ های کلون و به منظور 66 اما ارائه یک استدلال چرا او سزاوار است. آن را نشان می دهدs نکته به نکته چگونه راه های که در آن او را تغییر و رشد اجازه می دهد او را به صورت غیر ممکن است وضعیت سفارش 66. ما آن را هنگامی که او برای اولین بار reunites با Obi-Wan و Anakin در راه او بلافاصله چالش های آنها در مفروضات اساسی خود را در مورد آنچه در جنگ است و کسی که آن را برای. او تمام استعدادهای جدی اما او جدی, نمی, و او آموخته به کهکشان با یک چشم انداز روشن تر. او وفادار به جمهوری اما نه در هر حس مطلق; وفاداری خود را به نظر می رسد خیلی بیشتر با مردم و با صلح و عدالت به عنوان مفاهیم از با هر موجود ساختار قدرت. هنگامی که چکش زدن یا کوبیدن ارائه می دهد یک فرصت برای جلوگیری پروفایل Sidious حتی اگر این به معنی ظاهرا خیانت به جمهوری او مایل به آن را در نظر بگیرید.

تبلیغات

در کنار آن چشم انداز روشن تر Ahsoka است که احتمالا تنها شخصیت داده است که به درک کامل تراژدی از جنگ های کلون راه مخاطبان می کند. مانند کلون او آموزش دیده بود تا برای جنگ و سپس دور انداخته زمانی که او ناخوشایند است. مانند کلون او در یک موقعیت برای دیدن و تجربه واقعی capriciousness از قدرت که می شود هر دو در پروفایل Sidious جمهوری تبدیل به یک امپراطوری و برای Ahsoka در فساد و غرور جدی خود را دارند. او می داند آنچه در آن است به متحدان او به نوبه خود در برابر او و یا مجبور به مبارزه با دوستان خود را با توجه به شرایط هماهنگ قدرتمند. او می داند که چگونه به راحتی جدی و جمهوری می تواند به نوبه خود بر شما.

Ahsoka and Anakin, one last time.

Ahsoka و Anakin یک زمان گذشته است.
تصویر: دیزنی/لوکاس فیلم

تبلیغات

آنچه را نگه می دارد به آینده را به من در مورد لحظه wمرغ کلون ها به نوبه خود در Ahsoka در “خرد این است که چگونه به سرعت او را می پذیرد جدید خود واقعیت است. وجود دارد هیچ انکار و تنها شوک می آید از دیدن رکس خود را به نوبه خود بر او. این ایده از دوستان او تبدیل شدن به دشمنان او نیست به او. او شده است وجود دارد قبل از, بعد از همه. و حتی اگر او حاضر به کشتن کلون در هدف او مبارزه با قابل توجه سبعیت. در اولیه که مبارزه با صحنه, wreathed در سایه و دود منحرف هر انفجار می آید که راه خود را Ahsoka نیست به عنوان یک قهرمان. دیگر نه. نه دقیقا. او یک بازمانده نه از طریق سرنوشت یا خواهد شد از زور اما از آنجا که او تنها کسی است که واقعا درک داستان او را در.

که برای رشد Clone Wars استدلال Ahsoka سزاوار برای زنده ماندن. او را به دست آورده و جایگاه خود را در کانن و یک داستان دراماتیک و مهم به عنوان هر یک از دیگر در اسکای واکر, حماسه, یک داستان است که محاصره Mandalore کاملا او را فراهم می کند. اما این که موفقیت به عنوان یک بازمانده است که هم به من فکر کردن که اگر Ahsoka داده شده بود این فرصت را به عمل آزادانه تر کل داستان می توانست متفاوت باشد.

تبلیغات

اگر Ahsoka شده بود و قادر به صحبت کردن Anakin یک زمان گذشته است ؟ اگر Mace Windu به او توضیح داد که چه شورای دانستند ؟ اگر چه او قادر به بازگشت به Coruscant و مقابله با او استاد پیر وجود دارد زود قبل از سال درد و از دست دادن Padme calcified Anakin به پوسته که Vader? پس از همه Ahsoka می داند که چگونه نزدیک جمهوری و جدی در حال تبدیل شدن به همه چیز نفرت دارند. او می داند که در مورد Sidious. او می داند Anakin شاید بهتر از هر کسی. به عنوان این قسمت نشان می دهد او را درک ریسک ها و خطرات. شاید با Ahsoka در آن انتقام از Sith خواهد شد متفاوت است.  

تبلیغات

البته این نمی تواند داشته باشد. Ahsoka معروف حتی نمی وجود دارد به عنوان یک ایده تا زمانی که بعد از این فیلم بیرون آمد. با خواسته های کانن وجود دارد هیچ چیز او می تواند احتمالا انجام می شود. و هر تعامل Ahsoka اتحاد با قدرت کارگزاران جمهوری در این قسمت نشان می دهد باعث می شود یک استدلال قانع کننده است که آن را واy ممکن است از یک روایت, نظر, هر دو. اتفاقاتی که اجازه دهید او را درک رویدادهای مورد را نیز به ناچار او ساخته شده یک خارجی به آنها.

این تراژدی Ahsoka این فاجعه ای است که باعث می شود او این شخصیت را دوست دارم: چون از او بود که او می تواند دیدن عذاب در افق اما به دلیل اینکه او چگونه شد که راه او را مجاز به انجام هر چیزی در مورد آن. اما اگر او تا به حال شانس ؟ من فکر می کنم Ahsoka ممکن است قادر به صرفه جویی در کل جهان. واقعا او تنها کسی است که می تواند داشته باشد.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im