خرید رپورتاژ

ما تا به حال یک کیسه مخلوط از نظر بازی اخبار این هفته. از یک طرف سونی اعلام کرد یک ساعته گیم پلی ویترین برای آن آینده کنسول PS5 و NFL reupped آن صدور مجوز توافق با EA از طریق 2026 فصل است. از سوی دیگر بلیزارد مجبور به لغو آن محبوب Blizzcon کنوانسیون با توجه به Covid-19 همه گیر و اپل به نظر می رسد خم جهنم در outdoing Netflix با تولید کاملا بیش از حد طولانی مارتین اسکورسیزی فیلم خود را. در اینجا این هفته بالا بازی سرفصل.

sony

Engadget

سونی را نشان می دهد بیش از یک ساعت از PS5 بازی در ژوئن 4

در این فصل تعطیلات به احتمال زیاد نمی خواهد به خصوص یک هالی یا نشاط امر چه با [موج گسترده در دولت فعلی از همه چیز] اما حداقل ما را ببینید آغاز بکار نه یکی بلکه دو نسل بعدی کنسول های بازی است. پیش از انتشار آن در پایان این سال سونی برنامه ای برای نشان دادن بیش از یک ساعت به ارزش بازی از آینده PS5. بنابراین پاک کردن برنامه خود را در 4 بعد از ظهر و در ژوئن 4, گرفتن یک سطل ذرت بو داده (یا پاپ کورن مرغ, حتی) و سرپا ایستادن به مدت 60-برخی-عجیب و غریب دقیقه از دیجیتال فرار از واقعیات است.

NFL

Engadget

EA می توانید بازی Madden تا 2026 پس از تجدید آن NFL معامله

آن را سخت به تصور کنید که در حال بازی یک بازی MAdden NFL نه تولید شده توسط EA. منظورم این شرکت شده است نورد از سالانه تغييرات یاد ورزشی عنوان از سال 1990! و به نظر می رسد مانند آنها همچنان انجام این کار برای آینده قابل پیش بینی به عنوان EA در هفته گذشته اعلام کرد که آن را به حال دوباره تمدید آن در صدور مجوز مقابله با NFL طریق 2026 فصل… با فرض وجود حتی یک 2026 فصل است.

gold

Engadget

پابلو اسکوبار برادر است که در تلاش برای فروش, مرمت, آی فون 11 جوانب مثبت برای $499

احمق من یک بار روبرتو Escobar شرم بر من و من را کهکشان برابر شده است. احمق من دو بار شرم بر شما و خود را “آبکاری طلا” آی فون 11 جوانب مثبت. حداقل پرتاب در یک کوکائین کرگدن به شیرین معامله. فقط چه نوع از بازی شما بازی در اینجا ؟

fortnite

Engadget

بعدی ‘Fortnite’ فصل شده است با تاخیر بیش از یک هفته

بازی حماسی است juked آن Fortnite بازیکنان برای بار دوم یک بار دیگر به تأخیر انداختن انتشار فصل 2 فصل 3 تا ژوئن 11th. اما مردمی که در حماسه یک متفکر دسته و در حال ساخت تا برای تاخیر در برگزاری یک رویداد و خالص دوشنبه (6 ژوئن) در 2pm ET.

apple

Engadget

اپل بنا به گزارش تیم با مارتین اسکورسیزی در $180 میلیون فیلم

آن باور نکردنی است من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. قضاوت ظهر از آخرین فیلم های اپل با پرداخت یک دلار به ازای هر دقیقه برای مارتین Scorcsese فیلم بعدی با بازی لئوناردو دی کاپریو و رابرت دنیرو. خوردن قلب خود را از Irishman, ‘قاتلان از گل ماه’ هنوز هم در حال اجرا پس از همه ما مرده است.

در این مقاله: پس از ریاضی, پی, اپل, مارتین اسکورسیزی, حماسه بازی ها, بازی Fortnite, آیفون, 11 Pro, Madden NFL, سونی, ps5, از ویژگی های, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im