اپل را خواهد شکست تا با اینتل در آن سالانه توسعه دهنده کنفرانس WWDC روز دوشنبه 22 ژوئن. این شرکت انتظار می رود به معرفی خط خود را از بازوی مبتنی بر تراشه که قدرت نسل بعدی رایانه های مکینتاش. در حالی که اپل به احتمال زیاد نمی خواهد اعلام کند سخت افزار جدید در WWDC یک نرم افزار متمرکز رویداد دیرین تحلیلگر مینگ چی کو ادعا می کند (از طریق MacRumors) اولین بازو-صفحه مکینتاش وارد خواهد شد به محض این که بعد از این سال.

در یک سرمایه گذار جدید توجه داشته باشید Kuo می گوید آخرین مکینتاش برای اجرا بر روی پردازنده های اینتل خواهد بود تجدید iMac با “همه جدید طراحی فرم فاکتور” و 24 اینچ صفحه نمایش است که وارد خواهد شد مدتی در این سال سه ماهه سوم. اما اپل به زودی با پیگیری یک بازوی نوع از دوباره طراحی iMac در نیمه اول 2021.

به روز رسانی 13.3-inch MacBook Pro نیز در میان اولین مدل های Mac برای راه اندازی با بازوی تراشه. دیگر از زیر-هود پیشرفت های جدید مک بوک پرو نمی خواهد هر گونه تغییرات بصری ، اپل گفته است قطع موجود مبتنی بر اینتل Pro صف به زودی پس از. Kuo نکات بازو 13.3-inch MacBook Pro راه اندازی خواهد شد در سه ماهه چهارم سال 2020 و یا اوایل سال 2021 در اولین.

بر خلاف انتظارات وجود دارد هیچ کلمه ای در یک بازوی مبتنی بر مک بوک ایر است. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از زمان قبل از Kuo پیش بینی زمانی و ما به طور بالقوه می تواند شنیدن بیشتر در مورد آن در ماه های آینده.

Kuo می افزاید که با شروع در سال 2021 همه جدید مدل های Mac خواهد شد از ویژگی های اپل خود پردازنده های ARM و که این شرکت در حال برنامه ریزی برای فاز از اینتل به طور کامل در حدود 12 تا 18 ماه. علاوه بر این اپل گزارش شده است که در حال توسعه یک زن مرموز جدید دوباره طراحی مک بوک است که وارد تولید انبوه در نیمه دوم سال 2021. این می تواند شایعه 12-inch MacBook که یک گزارش چند پیشنهاد کرده اند در گذشته است.

Kuo جدید انتظار بازوی تراشه به ارائه 50-100% افزایش عملکرد بیش از خود اینتل هستند. که اضافی گریز را به خصوص به خوبی ترجمه در عمر باتری برای مک بوک پس از بازوی تراشه نسبتا قدرت بیشتر کارآمد.

همانطور که در مطلب قبلی بلومبرگ گزارش اپل در درجه اول در سه کار 12-core ARM-based Mac پردازنده که همه آنها ساخته شده در بالا از آینده A14 تراشه است که به احتمال زیاد در اولین بعدی اپل. برای اولین بار از این تراشه ها خواهد بود و بنا به گزارش ها به طور انحصاری برای پایین-صفحه مکینتاش از شرکت اپل نبوده است قادر به مطابقت با اینتل بالاتر پایان ارائه شده فقط رتبهدهی نشده است. سوئیچ از اینتل به ARM به شما اجازه اپل کاهش پردازنده هزینه حدود 40 درصد به 60 درصد است. چه مقدار خواهد شد که بر مکینتاش’ درخواست قیمت باقی مانده است دیده می شود.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im