خرید رپورتاژ

'Cyberpunk: Edgerunners' teaser

Netflix

شما باید بیشتر Cyberpunk 2077 lore به نگاه به جلو به خوبی پس از بازی در نهایت کشتی. CD Projekt Red و Netflix را نشان داد Cyberpunk: Edgerunnersیک سری انیمیشن در جهان بازی و با توجه در سال 2022. جزئیات بسیار کمیاب است اما این یک نام تجاری جدید داستان wth شخصیت های جدید — شب شهر مورد تنها عنصر مشترک است.

شما ممکن است مانند شجره حداقل. ماشه, Inc., استودیو پشت Kill la Kill و Little Witch Academia نشان می دهد که مصرف راس برای Edgerunners. اگر شما مانند ماشه را سبک هنری و به طور کلی احساسات شما به احتمال زیاد درک آنچه در این خط لوله است. این فقط یک سوال از اینکه آیا یا نه سری طنین انداز خواهد شد. بسیاری انتظار دارند Cyberpunk 2077 بازی به کرایه خوبی در راه اندازی اما مشخص نیست چقدر علاقه وجود خواهد داشت منفعل و تجربه دو سال بعد.

در این مقاله: Netflix Cyberpunk 2077, Cyberpunk Edgerunners, ماشه, Inc, انیمه, جریان, CD Projekt RED, اینترنت, خدمات, تلویزیون, تلویزیون, بازی های ویدئویی, ویدیو, اخبار, سرگرمی, بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de