ژوئیه 4 تعطیلات گرایش به یک زمان که در آن ما می بینیم بسیاری از معاملات بزرگ اما در این سال ما شاهد برخی از تخفیف های شگفت انگیز و حتی قبل از آن تاریخ مانند این Dell XPS 13 لمسی لپ تاپ در فروش برای $730 — پایین 120 دلار از معمول $850. این فوق العاده است شکستن قیمت در یکی از ترین قابل اعتماد و مقرون به صرفه لپ تاپ وقتی که می آید هر دو به کار و فراغت و تفریح استفاده کنید.

آیا شما یک مسافر به خصوص برای کار ؟ زمانی که Dell طراحی این دستگاه آن را تقریبا به عنوان اگر آن را تصور هواپیما سینی جدول به عنوان یک کنترل از راه دور ایستگاه های کاری. این کوچکترین لپ تاپ 13 اینچ موجود از دل و در وزن ناچیز 2.7 پوند است.

چیزی است که کوچک و سبک می تواند فوق العاده کاربردی مناسب است ؟ اشتباه است! آن را کردم اخیر 10-generation Intel Core i5 processor و 4GB حافظه (باز شدن تمام زبانه ها شما می خواهید بازی یک بازی در حالی که شما آن را انجام دهد; این موتور می تواند به آن رسیدگی سریع). آن را نیز لود شده با رعد و برق سریع SSD ذخیره سازی. و صفحه نمایش ؟ کمال است. آن را به یک نسبت تصویر 16:9 و فوق العاده تر و تمیز و ناهنجاری در آن 13.3-inch FHD نمایش دادن به شما بهترین تصویر, شما را پیدا کنید برای این قیمت.

فقط در زمان برای ما زوم-سنگین روز کاری دل ثابت, وب کم این لپ تاپ است. HD دوربین در حال حاضر قرار داده شده در بالا و جلو و مرکز از InfinityEdge نمایش. چهار عنصر لنز دوربین است که هر دو کوچکتر (2.25 mm) نسبت به نسخه های قبلی و دقیق تر; دل در آن کار می کرد برای تمرکز بهتر و بهتر تصویر در نور کم (و کاهش سر و صدا بیش از حد).

در ضمن آنچه که شما بر روی صفحه نمایش است که افزایش بیش از حد ساخته شده است با استفاده از یک 11-inch, فاکتور شکل با یک 80.7% صفحه نمایش به بدن نسبت به 13.3 اینچ صفحه نمایش (از طریق 8 میلیون پیکسل 4K Ultra HD با رزولوشن).

از نظر ناوبری صفحه لمسی بزرگ است که همیشه یکی از دلایل بسیاری از ما عاشق این لپ تاپ و صفحه نمایش لمسی دارای چشمگیر پاسخ. نور و آسان این رویای لپ تاپ برای کسی که در این رفتن چه که بین جلسات و یا فقط در حال حرکت به اتاق های مختلف در اطراف خانه. و عمر باتری, تاپ, ارائه تا 19 ساعت در زمانی که شما در حال کار و 17 ساعت هنگامی که شما در جریان برنامه هایی مانند Netflix بکشد.

به عنوان رویکرد ما در پایان ماه ژوئن وجود دارد برخی از شگفت انگیز 4 جولای فروش در خارج وجود دارد — به قلم مو رنگ کردن در مورد آنچه در دسترس است. اگر شما با توجه به لپ تاپ مقرون به صرفه است که هر دو بسیار کاربردی و قیمت-خودآگاه ما نمی تواند فکر می کنم از یکی بهتر از این Dell XPS 13, لمسی در حال حاضر در دسترس در دل برای $730. قبل از آنها از فروش!

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im